Polityka prywatności

 
 
 

POLITYKA PRYWATNOŚCI / BEZPIECZEŃSTWO / OCHRONA DANYCH

Szanując Twoje prawo do prywatności, Zuzanna Gawryszewska, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ZdrutuZuzu Zuzanna Gawryszewska  stosuje odpowiednie rozwiązania, które je zapewniają.

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z informacji, jak je gromadzimy i przechowujemy. Korzystając ze sklepu internetowego ZDRUTUZUZU.PL dostępnego pod adresem https://www.zdrutuzuzu.pl/ („Sklep”), wyrażasz zgodę na praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności. 

Gromadzimy Twoje dane osobowe, przekazywane w trakcie korzystania ze Sklepu z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przestrzegając prawa do ochrony prywatności i gwarantujemy wszystkim osobom korzystającym ze Sklepu, że udostępnione dane będą właściwie chronione przed przejęciem przez osoby trzecie. 

1. Kto jest administruje Twoimi danymi osobowymi? 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Zuzanna Gawryszewska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „Zdrutuzuzu Zuzanna Gawryszewska ” 

2. Jakie dane gromadzimy?
Podczas korzystania ze Sklepu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, w szczególności poprzez wypełnienie formularza rejestracji oraz formularza zamówienia.

Dane gromadzone za pomocą formularza to: imię, nazwisko, nazwa firmy, NIP, numer telefonu, adres korespondencyjny oraz adres poczty elektronicznej. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu rejestracji konta w Sklepie oraz obsługi i realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia.

Możemy również rejestrować Twoje dane, kiedy kontaktujesz się z nami telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.

Wypełniając formularz, możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażona przez Ciebie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. 

3. Jak wykorzystujemy zgromadzone dane?
Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś zgodę, w tym, aby móc skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, na potrzeby obsługi i realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia, ustalania Twoich preferencji dotyczących produktów oraz wysyłania do Ciebie materiałów promocyjnych i marketingowych.

4. Jakie są Twoje prawa w odniesieniu do gromadzonych przez nas danych osobowych?
Dane zebrane w sposób opisany w niniejszej Polityce prywatności przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, możliwość ich poprawiania, jak również do cofnięcia zgody w każdym czasie. W tym celu powinieneś skontaktować się z nami.

5. Bezpieczeństwo i poufność
Wykorzystujemy wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić bezpieczeństwo Twoim danym osobowym i chronić je przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą.

Pamiętaj, aby nie udostępniać publiczne jakichkolwiek danych osobowych za pośrednictwem Sklepu. Publiczne udostępnienie takich danych następuje na Twoją wyłączną odpowiedzialność.

6. Prawa autorskie
Sklep jest naszą wyłączną własnością. Zapraszając Cię do nieskrępowanego korzystania z naszego Sklepu, pragniemy zwrócić Twoją uwagę na konieczność respektowania praw własności intelektualnej. Informujemy zatem, że serwis zawiera chronione prawem autorskim i stanowiące własność twórców dokumenty, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, grafikę, zdjęcia, rysunki, animacje, dźwięki i programy. Zastosowany w serwisie układ oraz wybór prezentowanych treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawa autorskiego.

Zobowiązujesz się do wykorzystywania wszystkich materiałów prezentowanych w Sklepie wyłącznie w zakresie użytku osobistego. Modyfikowanie, kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie oraz wszelkie wykorzystywanie tych treści do celów komercyjnych, bez uprzedniej, pisemnej zgody naszej lub innego uprawnionego podmiotu, jest surowo zabronione.

7. Zmiany w polityce prywatności
Oferta Sklepu będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Zmianie będą również ulegały technologie, standardy, wymogi prawne i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Oznacza to, że w przyszłości Sklep może wprowadzać modyfikacje w Polityce prywatności. Korzystanie ze Sklepu po wejściu w życie zmian oznacza ich akceptację.

8. Postanowienia końcowe
Poprzez przystąpienie do korzystania ze Sklepu, wyrażasz automatycznie zgodę na warunki określone w niniejszej Polityce prywatności.

9. Nasze dane kontaktowe
Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w sekcji KONTAKT naszego Sklepu.

RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zamówienia. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom trzecim (kurier DPD, Poczta Polska, Kurier Inpost) co jest niezbędne do zrealizowania zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma ZdrutuZuzu Zuzanna Gawryszewska, ul. Czeladzka 10, 41-205 Sosnowiec, Nip: 1132698386 , BDO: 000590652

0
    0
    Twoje Zakupy
    Twój koszyk jest pusty :(Wróć do sklepu