Strona główna » O Nas

KOCE PODUCHY DYWANY

Tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne produkty wykonane głównie z wełny czesankowej polskiej typu merynos. Każdy z naszych produktów jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły, robimy je tak jakbyśmy robili je dla nas samych 🙂 Opakowanie każdego produktu może zostać spersonalizowane specjalnie dla Ciebie. Chcemy aby nasze wyroby charakteryzowały się najwyższa jakością, co motywuje nas do jeszcze cięższej pracy abyś to TY był w 100% zadowolony z naszych usług. Każda z rzeczy, którą zamówisz na naszej stronie zostanie wysłana do Ciebie kurierem. Czas oczekiwania na zamówienie jest uwarunkowany aktualną dostępnością wełny. Z reguły czas oczekiwania nie jest dłuższy niż 7 dni aczkolwiek może on się wydłużyć o czym będziesz informowany “na bieżąco”

ŁAPACZE SNÓW I MAKRAMY

Nasze niepowtarzalne Łapacze Snów które niedawno dodaliśmy do naszej oferty sprowadzamy dla Was prosto z wyspy Bali w Indonezji.

Wiele osób pyta nas przed zamówieniem czy Łapacze rzeczywiście są z Bali 🙂 Otóż podczas jednej z naszych wypraw do Azji zachwyciliśmy się Łapaczami Snów które tam zobaczyliśmy. Stwierdziliśmy, że musimy zrobić wszystko aby podzielić się nimi z Wami 🙂 I oto są! Nasze łapacze sprowadzamy z Kulturalnej Stolicy Bali czyli miasta UBUD. O tym jak ładne i niepowtarzalne są to produkty niech świadczy fakt, że zanim zaczęliśmy je sprowadzać do kraju najpierw zakupiliśmy je dla siebie 🙂 

Mamy nadzieję, że nasze Łapacze  i Makramy przypadną Wam do gustu tak jak przypadły Nam 🙂

Pozdrawia cały zespół ZdrutuZuzu!!!

I życzymy udanych zakupów 😉