Świece naturalne, Makramy, łapacze snów i styl boho

Makramy łapacze snów i styl boho, do tego koce z wełny czesankowej i wiele niepowtarzalnych dodatków dla Ciebie i twojego domu. Zapraszamy do naszego sklepu, bez wątpienia znajdziesz coś dla Siebie.

Świece naturalne “po twojemu”. Co to oznacza? Oznacza to, że możesz skomponować swoją wymarzoną świeczkę! Możesz wybrać jej kolor , zapach oraz jeden z niepowtarzalnych i wyjątkowych kształtów. Nasze świeczki wytwarzamy z naturalnego wosku sojowego. Niewątpliwie oznacza to, że są w 100% bezpieczne dla Ciebie i otoczenia ponieważ materiał użyty do produkcji naszej świeczki pochodzi z natury.  Bez wątpienia to idealny pomysł na prezent bądź umilenie sobie wieczoru przy naszej zapalonej świeczce.

Makramy w stylu boho dostępne każdym rozmiarze i kolorze. Jesteśmy w stanie wykonać dowolną makramę na indywidualne zamówienie. Bez wątpienia nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do naszego sklepu aby zapoznać się z naszym bardzo bogatym asortymentem w którym bez wątpienia znajdziesz makramy które trafią w twój gust. Na koniec zapraszamy na nasz kanał na YouTube gdzie dowiesz się jak samemu rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem makram.

Wykonane bardzo czasochłonną metodą makramową. Bez wątpienia daje to gwarancję, że każda z wykonanych przez nas torebek jest wyjątkowa. Należy dodać , że każda torebka makramowa może być spersonalizowana pod kątem koloru, rozmiaru, podszewki, wielkości torebki czy długości paska. Zanurz się z nami w styl boho i kliknij TUTAJ ! Makramy, łapacze snów i styl boho